anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Bojerianov - СЕ отказва

Go down 
АвторСъобщение
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

Bojerianov - СЕ отказва  Empty
ПисанеЗаглавие: Bojerianov - СЕ отказва    Bojerianov - СЕ отказва  Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 3:13 pm

Bojerianov - Се отказва съобщи играч в anno1777

"Predi malko si pisah s prezidenta Yuri po Skype. Kaza mi, che mu e omruznala igrata i ima po-vajni neshta, s koito da se zanimava v realniya jivot. Jalko che se otkaza, toi beshe nai-zapaleniya igrach. Okolo edna sedmica ostava do sledvashtite izbori. Ne zabraviyaite, che vseki igrach moje da se kandidatira. V upravlenieto ima edin prezident, chiito glas teji kato 5, drugite uchastvashti v upravlenieto imat po edin glas. Za da se kandidatirate trybva da vnesete 5 zlato ako ne se luja ne poveche. Kolkoto poveche obiknoveni grajdani ima v upravlenieto tolkova po dobre za naroda. Tryabva da opravim danucite i bonusite, no postepenno. V segashnoto upravlenie stanaha mnogo rezki promeni i tova otkaza mnogo igrachi - okolo30% ot bulgarite se otkazaha ot igrata. Purvo tryabva da se vdigne bonusa za permanentnite robi [tezi koito ste doveli v igrata kato referali] za da moje da se stimulirat igrachite da vodyat novi v igrata. Davaite idei! Kandidatiraite se! Prilagaite ideite si! Vodete novi igratachi kato im prashtate vashia referal link [toi se namira v glavnoto menu ot liavo sekcia -Affiliates-] shte pechelite bonus ot tyah vseki den, v momenta e 0.50BGN , no shte se pokachi"

Мнението беше написано в форума на играта от Joring днес 26.04.2011
Върнете се в началото Go down
 
Bojerianov - СЕ отказва
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Президент- въпроси, препоръки, предложения-
Идете на: