anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Регистрация в Anno1777

Go down 
АвторСъобщение
Leothalas
new
new



Брой мнения : 1
Join date : 15.08.2012

Регистрация в Anno1777 Empty
ПисанеЗаглавие: Регистрация в Anno1777   Регистрация в Anno1777 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:00 pm

Здравейте, форум!
Имам проблем при регистрацията в играта. Регистрирам се, но не мога са си избера държава - автоматично ми е избрано САЩ и не мога да променя това. Реших, че избора на държава в самата игра става след регистрация - но явно не е така. Пусна си ме в САЩ и това е... А също така да попитам - иска ми регистрация в cashtrusted.com - регистрирах се, потвърдих регистрацията и сега иска да им пра6там някакъв SMS. Същото ли иска ако се регистрираш и с България като държава или има нещо по-различно? Моля някой по-навътре в играта да обясни как става точно регистрацията. Проверих доста форуми - чужди и наши, но не намерих нищо конкретно са самата регистрация. Та това е, ще бъда много благодарен на който се отзове на помощ на този новак. Приятен ден на всички! (:
Върнете се в началото Go down
 
Регистрация в Anno1777
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Общи приказки(спам)-
Идете на: