anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Относно инвестиции в акции

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

Относно инвестиции в акции Empty
ПисанеЗаглавие: Относно инвестиции в акции   Относно инвестиции в акции Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 11:10 am

Изкавам лично мнение:
зависи от броя на акциите и компаниите от които са акциите
аз лицхно до сега от акции съм спечелил един единствен път, при това 0.20 злато , общите ми инвестиции в акции са около 10 злато .... Smile - ти ми кажи.
истината е че не ми стиска ( а и не искам да набивам средства) да закупя акции от сериозни компании, и за това не мога да дам положителна оценка на закупуването на акции, но предполагам , че им смисъл ( за това и не съм се отказал ) Smile

колкото до конкретния отговор.

сметни си парите за блокиране, обърни ги в злато и виж дали ако продадеш акциите на жъпросния човек , ще можеш да си изплатиш инвестицията

Върнете се в началото Go down
frelon
new
new



Брой мнения : 5
Join date : 11.08.2011

Относно инвестиции в акции Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно инвестиции в акции   Относно инвестиции в акции Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 2:18 pm

Засега събирам злато за да си купя едно евро за да има за блокиране Very Happy .Притежателите на акции получават ли дивиденти от печалбите на компаниите или се печели само от пазарната стоиност на акциите?Играта е много тъмна за мен и ще съм благодарен за всякакви съвети за начинаещи.
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

Относно инвестиции в акции Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно инвестиции в акции   Относно инвестиции в акции Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:41 pm

Притежателя на акции печели в момента в който собственика на компанията изтегли пари от сметкстс на компанията. Изтеглената сума се разпределя дялово спрямо всички притежатели на акции
Върнете се в началото Go down
frelon
new
new



Брой мнения : 5
Join date : 11.08.2011

Относно инвестиции в акции Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно инвестиции в акции   Относно инвестиции в акции Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:46 am

Като си гледам акциите няма да има постапления от тях farao
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Относно инвестиции в акции Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно инвестиции в акции   Относно инвестиции в акции Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:12 pm

има хиляди начини да си вземат печалбата без да плащат дивиденти,така че това не е добра инвестиция освен ако не се търси печалба от преподажба.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Относно инвестиции в акции Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно инвестиции в акции   Относно инвестиции в акции Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Относно инвестиции в акции
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Относно Изборите!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Помощ-
Идете на: