anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 какво постигна президента

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 7:41 am

венци и тема ще ти направя за да видиш колко държа на отговора ти Smile
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:43 pm

Аз също държа да чуя едно цялостно инфо, така де щом го избираме за президент за 3ти мандат трябва да има доста причини.
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:16 pm

Понеже има нещо, което Венци е направил и което като гледам отива на разваляне аз ще отговпря на въпроса.
Венци обедини българските играчи и им показа как се играе тази игра. Просто създаде българска общност. Както всяка българска общност след като придобием малко самочувствие почваме с дразгите, но в това лошо няма. Но както казах най-големия успех на Венци като играч е създаването на българска информирана общност!
П.с. Играя онлайн игри от 2002 г. Повярвайте ми българските общности имат голям проблем с единството. Спестявайте по-острите реплики, прекалено лесно се разсърдваме и скарваме по между си.
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:26 pm

аз мисля, че крейзе е постигнал това с този форум, така че и това не е постигнал венци. а ако всичко върви и се вижда напредък мисля че няма да има дразги Smile
тексасец моля те остави го той да се изкаже Smile
Върнете се в началото Go down
vanscrew
new
new



Брой мнения : 4
Join date : 13.06.2011

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: svetliiiiii   какво постигна президента Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 10:23 pm

Ти май си нямаш друга работа.

Какво се опитваш да постигнеш като не уважаваш това което е направил Венци?

И какво се опитваш да постигнеш като ни пробутваш величието на Джипсито?

Аз знам, имаш проблем с паричките и единствения начин да си имаш фирма е Джипсито да ти я даде. Това ли ти обеща?

И понеже от името ти не се разбира момче ли си, момиче ли си ще ти говоря в мъжки род.

Венци е направил доста за тази игра. Това че не може да ти обещае нещата които Джипсито обещава е само въпрос на време.

Джипсито е бита карта. И той това го знае. Ти само не си го осъзнал, но понеже ви занимават с доста неща в училище, ще ти дойде времето и ти да го разбереш.

Затова или се осъзнай къде се намираш и с кой ще играеш в един отбор, или ще се накензаш като джипснята
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 4:09 am

Ванскрю - добре ли си бе момче? Моля повикайте лекар, че му излиза пяна от устата!
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:27 am

ако първо бях видял това, нямаше да ти обръщам толкова внимание в другата тема Smile ти верно не мислиш като пишеш май. въобще не го знам кой е джипсито и не ме интересува, но виждам как си точи от бг и венцито какво прави по този въпрос? не е нужно да имаш фирма за да изкараш пари ама ти си играч и това го знаеш нали Smile
кажи ми кой няма проблем с паричките та аз ли да нямам. хубаво беше почнал някакъв дебат в другата тема ама тука се осра Smile
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:28 am

vanscrew май ти си човека без работа, незнам защо но твоя коментар ми изглежда все едно го е писал Венци понеже точно такива работи той беше писал на мен, в началото когато подкрепях някой от идеите на джипсито. Аз досега не сам видял svetil1234 да "пробутва" величието на Джипсито . Тази тема не е направена с цел провокация или злепоставяне на Венци, а с цел разяснение на всички играчи какво е постигнал до момента за нашата държава.

Върнете се в началото Go down
vanscrew
new
new



Брой мнения : 4
Join date : 13.06.2011

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:46 am

svetli1234 написа:
ако първо бях видял това, нямаше да ти обръщам толкова внимание в другата тема Smile ти верно не мислиш като пишеш май. въобще не го знам кой е джипсито и не ме интересува, но виждам как си точи от бг и венцито какво прави по този въпрос? не е нужно да имаш фирма за да изкараш пари ама ти си играч и това го знаеш нали Smile
кажи ми кой няма проблем с паричките та аз ли да нямам. хубаво беше почнал някакъв дебат в другата тема ама тука се осра Smile

Джипсито не точи от БГ, защото Венци не му дава.
Крейзи, май ти беше подстрекателя да се намалят данъците на всичко, че да може Джипсито да източи каквото може.
Светлиииии, темата ти е отворена с цел не да разбереш, а да се заяждаш. Видимо е!
Тексасец, на тебе какво ти излезна от устата та обмени държавното злато?

И на тримата коментарите ви просто подминават реалността. Крейзи, ти пък си човека от тримата дето най-малко трябва да изисква Венци да му дава отчет, понеже сам виждаш къде беше преди 1-2 месеца и къде си сега. За светълчо и текси няма да говоря, просто си играйте.

П.П. Малко да ви информирам, че в румъния всички бонуси са на 0.01. Светли, сещаш ли се защо? Или математиката пак ти говори?
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 9:04 am

айде да кажем, че джипсито не точи и ресурсите ги взимат бг фирмите. тогава къде са евтините стоки и производството?
сега като в детската градина... дори и лапе да беше станало президент щеше да нормализира законите. до тук с това какво е било. за да се развиват всички трябват закони със замисъл в бъдещето, стратегия и акъл. коментарите ни подминават реалността на реалния свят, но не и тази в играта. аз ако исках да се заяждам щях да говоря за роднините на всички. а ти знаеш ли колко играчи и земи е завзела румъния? всяка държава трябва да поддържа трябва да поддържа бонуси и данъци спрямо състоянието си и хода на развитие. това е едно, другото което искам да се постигне и е постигнато в румъния е да можеш спокойно да си купуваш всякакви стоки на нормални цени и дори само от битки да се развиваш в играта. с времето и връщането на райони всеки ще може да си направи фирма и ако има добра кореспонденция между играчите всички ще са напред.
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 5:33 pm

vanscrew написа:

Джипсито не точи от БГ, защото Венци не му дава.
Крейзи, май ти беше подстрекателя да се намалят данъците на всичко, че да може Джипсито да източи каквото може.
Светлиииии, темата ти е отворена с цел не да разбереш, а да се заяждаш. Видимо е!
Тексасец, на тебе какво ти излезна от устата та обмени държавното злато?

И на тримата коментарите ви просто подминават реалността. Крейзи, ти пък си човека от тримата дето най-малко трябва да изисква Венци да му дава отчет, понеже сам виждаш къде беше преди 1-2 месеца и къде си сега. За светълчо и текси няма да говоря, просто си играйте.

П.П. Малко да ви информирам, че в румъния всички бонуси са на 0.01. Светли, сещаш ли се защо? Или математиката пак ти говори?

Sleep доооообре си ама ще се оправиш Wink Аз съм за с 2 ръце за свалянето на данаците ЗА ИЗНОС И ВНОС
Така или иначе рано или късно Джипсито ще си изкара продукцията, дали след месец или след година мислиш ли, че го интересува ? Дай боже да не стане милионер, ох мале какво ще правим..... трябва да си ходим нали Ванскрю. А за какъв отчет говориш, моля прочети предишните постове преди да пишеш нещо.

PS:Аиде да ми напишеш едно лично съобщение каде съм бил преди 2 месеца и къде съм сега, ще го чакам с нетърпение.Wink
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:35 am

Е що на лично, ние не сме ли хора? Нека и ние да се забавляваме!
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm

президента май нищо няма да каже bounce
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





какво постигна президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво постигна президента   какво постигна президента Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
какво постигна президента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къде е президента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Президент- въпроси, препоръки, предложения-
Идете на: