anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За всички :)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

За всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: За всички :)   За всички :) Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:26 am

пиша си с хора от други държави за да видя как е там и какви стратегии за игра прилагат хората. това ми го написа играч от германия който играе от 4 месеца и вече си е доста напред във играта. пича си тегли евро всяка седмица и продължава да се развива. превеждам от английски така, че се извинявам ако преведа не е много добър.
пътуване до Румъния / Букурещ и Тимишоара и вземане под наем на 5 къща * в продължение на 10 дни за около 2,5 Рон / ден, така че ще получи 25 уелнес на ден. се опитват да купят 5 *- дреха в Румъния или в страна, която има добро население. да не забравяме 3 * вино .. си по-евтино от 5 * вино, и дава една и съща уелнес., потърсете най-добрата цена . храната е много скъпа , мисля. аз не съм купувал храна от един месец - [4 бр храна ~ 1 злато в Германия ....~ 4 злато = 5 * дреха, с вас дава 5 уелнес / ден в продължение на 1 месец. Мисля, че си по-евтино. аз не печелят търговско дружество

Тъй като и неговия английски е кофти преводача на гугъл също не се справи добре но общо взето се разбира какво иска да каже. човека не се занимава с фирми а само купува акции от тях. и в българия е възможно да се развиеш за няколко месеца до степен в която ще печелиш евро само от битки без да се налага да си купуваш фирма стига президента да направи адекватни за постигането на тази цел закони. тъй като държавата в момента не е такова състояние че да предложи добри възможности за развитие затова хората бягат. Моля всички да останат и да се помъчат малко в бг, пишете във форума всякакви предложения и критики. колкото повече хора искаме да се оправят нещата. толкова по бързо ще стане.

Същият човек от германия ми сподели и друг начин по който печели та реших и него да споделя...

ако искате да направите евро, купи част от акциите .. 0,30 / anno1777parner акция ... последния път фонда скочи близост до 10,000 €, те води до 0,75-0,80 € / акция, господаря ми каза . [аз имам повечето от моите акции за 0,16 / бр 05] ... атм ~ 100% по-голям за мен. Имам 78 акции anno1777partner-78 * 0,30 = 23,4 € ... просто да мисля за това ... си nice.travel се и внимавайте за активно играчи в малко страни, като използвате, рейтинги! погледнете тяхната сделка списък и прозорец дейност в профила тези, които има повече от .. хмм около 60 страници на месец. същото направих @ ти:] ще се видим и се забавлявайте:]

Надявам се да съм ви бил полезен и успех в играта Smile
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

За всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички :)   За всички :) Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:21 am

Това което ти е обяснил човека си е чиста търговия и чиста игра на борсата. В германия може и да става, но за българия ме съмнява нещо потребители няма. Колкото до борсата както днес си 80 цента на пред утре ще си 1 евро на зад. Имам впредви че от това по рисково няма
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

За всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички :)   За всички :) Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 7:39 am

курса се мени съгласен съм но винаги можеш да купиш евтино и да продадеш скъпо. и това си е начин на печелене. в българия всичко е възможно хората го правят невъзможно Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За всички :)   За всички :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За всички :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Общи приказки(спам)-
Идете на: