anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Референдум

Go down 
+6
texaseca
alexich
BlitzGeneral
svetli1234
100iko
vencivtg
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
walker
new
new



Брой мнения : 2
Join date : 09.06.2011

Референдум - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Референдум   Референдум - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:43 pm

светли за пореден пут ти кзжам че незнаеш какво говориш.за да се върнат хората триабжа да има добри заплати и поносими стоки бонуса е еднакъж дали тук или в китаи.такаче млакни и пак казвам тази тема не е за това.


Последната промяна е направена от kreyze на Съб Юни 11, 2011 1:32 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : ако имаш нещо да казваш кажи го, а не за пореден път да повтаряш едно и също-(точка 2.7 ))
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

Референдум - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Референдум   Референдум - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:01 am

Walker явно е консумирал известно количество jonny и за това така се повтаря, иначв не му се сърди крайзи Wink
Върнете се в началото Go down
vanscrew
new
new



Брой мнения : 4
Join date : 13.06.2011

Референдум - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Референдум   Референдум - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:03 pm

svetli1234 написа:
математиката си ми е добре Smile ако на 60% от игачите им купуват 75% от робите ми кажи ти какво се получава. все пак за да изкараш нещо трябва да се потрудиш в тази игра и досега ако не си разбрал че бонуса за битка е най-важен то няма какво да ти обяснявам повече Smile ти явно си заслепения от бърза печалба която все не ти се получава ми се струва. виж поработи малко над задържането на хората в бг и играта като цяло. ти както ги караш нещата действително след максимум месец ще останат 10 човека и не защото няма да има пари а защото президента не е вкарал сполучлива стратегия от закони и данъци. аз нямам против да гласувам за теб и 10 мандата по принцип защото друго важно нещо е президента да е само един тъй като за месец нищо не се постига и ако всеки месец е различен човек то ще стане миш маш накрая. Пак да те подсетя да споделиш какво си постигнал и стратегията ти в дългосрочен план

Без цел да те обидя ще те нарека с думата с която бих те описал: ТИ СИ МАЛОУМЕН!

Първо, питал ли си ме мен защо отивам в Румъния, че и да говориш защо хората бягали от БГ? Отидох да работя. Щото знаеш ли колко ми е кеф на 20 минути да си гледам играта и да пиша някви нечетими думи.. Отива ми целия ден. Затова ми беше супер изгодно да отида в румънско и да бачкам. Само че - дърво.. Не можеш да работиш. И така или иначе си пропътувал разстоянието. Кво прайш? Ами биеш се, ама там има и къщи, и вино, и дрехи, и доста други неща. Разбира се че ще остана и няма да се прибера в БГ.

Това си го е казал всеки отишъл там. И не си мисли че Венци ще изкара торбата с магийте и изведнъж ще имаме развита държава като румънците. ТЯХНАТА ДЪРЖАВА НЕ Е СТАНАЛА ТАКАВА ЗА 1 МЕСЕЦ.

Сега за математиката ти. Ако Питагор и Архимед разберат че ти се имаш за математик, ще съжаляват че са работили през целия си живот върху тази наука.

Сега за алчността на Венци. Светленце, ти играеше ли играта когато се изкупуваха масово роби на 0,10 злато, та дори стигна и 0,15 за роб. Ето така се точи хазна. Когато видиш бонуса за рефове да е на макс, тогава венци точи хазната и се облагодетелства. Когато венци отвори фирма за машини, я отвори ние да си вземем евтини машини, щото без тях производство няма, математико. А без производство - отиваш в румънско.

И сега големия момент - ами като виждаш, че ние тука една групичка си отваряме фирми, ти що не вземеш да си отвориш и ти? Да не би да нямаш 50 лв? Май нямаш и искаш висок бонус за да имаш. Но уви, бонуса за битки оттук нататък все повече трябва да се снишава. Щото нали се сещаш че има хора дето наливат РЕАЛНИ ПАРИ в тая игра, а да вземат по-малко от тия дето им кефнело да се бият цял ден днес.

И сега като те гледам теб единствено битките те хранят (мен също така, да не си помислиш че съм богопомазан), но утре като събереш пари за фирма, ще пееш друга песен. А като я запееш тая грешната песен с фалша, тогава ще ядеш дървото. Точно както скоро ще го загризе Джипсито.

П.П. И като си толкова недоволен от нечие управление, иди питай Бойко Борисов що вече 2 години сме в криза. Че виж, ти имаш математически план как да излезем от кризата за 1 месец. УМНИКО.
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

Референдум - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Референдум   Референдум - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:19 am

най-накрая някой да опонира с нещо Smile очаквах да е президента ама той излезе мишок. хубавото на играта, е че имаш избора да правиш пари по различни начини. под пари имам предвид злато, евро и парите ма всяка държава. за теб колега ще кажа, че преди да се опиташ така остро да се изкажеш първо го обмисли малко. в детската градина не са ли те учили да броиш до 10 преди да кажеш нещо? никъде не съм казал, че венцито точи хазната, а след като стана президент си пусна фирмите и това му оправи играта малко или много. не ме интересува какво е било преди, за мен е важно какво е сега. за да докараш държавата до фалит и до отказването на хората от играта не е нужно да точиш хазната, а просто да управляваш без каквато и да е стратегия и план. на венци това му е трети мандат и какво се е подобрило? съгласен съм че няма торба с магии, но пък имаше 2 и половина месеца. и точно защото има хора които вкарват реални пари е важно и президента да работи за тях както и за всички други. не е нужно да те питам защо си направил еди какво си, то е ясно. ако имаше същите или подобни на румъния условия нямаше да отидеш там а щеше да останеш в бг. когато аз тръгна да си отварям фирма ще бъде след като си върнем някой район тъй като тук вече има бг фирми и моята с нищо няма да помогне. сети се какво е фейърплей спрямо другите бг играчи. стига сте ми засягали математиката, това, че вашата е елементарна не е мой проблем нали.
бонуса за битка е най-често използвания и от него печелят всички, но той е най-важен за тези които нямат фирми. играчите в бг са малко така, че спокойно можем да си позволим 3-4 лева бонус. защо все говорите все едно държавата има само разходи без каквито и да е приходи?!? и ако не беше венци нямаше да си отворите фирмите ли какво? аиде не се излагай. и чак до Бойко ме пращаш... lol!
омръзна ми във всеки пост да се повтарям... нямам план да се излезне от кризата за един месец, а постепенно и най-важното е че поне имам такъв нали Smile
и в предните постове съм казал, че за месец няма да стане затова на президента ще му трябват няколко мандата, но всеки месец ще се вижда напредъка.
ти си втория който ми казва че не знам за какво говоря и се изказва вместо венци. кофти услуга му правите ми се струва Smile
Върнете се в началото Go down
vanscrew
new
new



Брой мнения : 4
Join date : 13.06.2011

Референдум - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Референдум   Референдум - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 9:06 am

svetli1234 написа:
най-накрая някой да опонира с нещо Smile очаквах да е президента ама той излезе мишок. хубавото на играта, е че имаш избора да правиш пари по различни начини. под пари имам предвид злато, евро и парите ма всяка държава. за теб колега ще кажа, че преди да се опиташ така остро да се изкажеш първо го обмисли малко. в детската градина не са ли те учили да броиш до 10 преди да кажеш нещо? никъде не съм казал, че венцито точи хазната, а след като стана президент си пусна фирмите и това му оправи играта малко или много. не ме интересува какво е било преди, за мен е важно какво е сега. за да докараш държавата до фалит и до отказването на хората от играта не е нужно да точиш хазната, а просто да управляваш без каквато и да е стратегия и план. на венци това му е трети мандат и какво се е подобрило? съгласен съм че няма торба с магии, но пък имаше 2 и половина месеца. и точно защото има хора които вкарват реални пари е важно и президента да работи за тях както и за всички други. не е нужно да те питам защо си направил еди какво си, то е ясно. ако имаше същите или подобни на румъния условия нямаше да отидеш там а щеше да останеш в бг. когато аз тръгна да си отварям фирма ще бъде след като си върнем някой район тъй като тук вече има бг фирми и моята с нищо няма да помогне. сети се какво е фейърплей спрямо другите бг играчи. стига сте ми засягали математиката, това, че вашата е елементарна не е мой проблем нали.
бонуса за битка е най-често използвания и от него печелят всички, но той е най-важен за тези които нямат фирми. играчите в бг са малко така, че спокойно можем да си позволим 3-4 лева бонус. защо все говорите все едно държавата има само разходи без каквито и да е приходи?!? и ако не беше венци нямаше да си отворите фирмите ли какво? аиде не се излагай. и чак до Бойко ме пращаш... lol!
омръзна ми във всеки пост да се повтарям... нямам план да се излезне от кризата за един месец, а постепенно и най-важното е че поне имам такъв нали Smile
и в предните постове съм казал, че за месец няма да стане затова на президента ще му трябват няколко мандата, но всеки месец ще се вижда напредъка.
ти си втория който ми казва че не знам за какво говоря и се изказва вместо венци. кофти услуга му правите ми се струва Smile

Виж кво. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Съгласен съм с теб. Венци пускай бонуса на 10 лв. Като свършат ще се бием за 1 стотинка. Т.е. Светли е навит да се бие за 1 стотинка.

А за печалбата на държавата - пари от данъци за работа и злато от робите. Това е печалбата на държавата. Разходите само посочвам бонус за битка и печалбата е стопена.. Давам ти пример да сравняваш мен(с 50% уелнес, като не броя виното) и зимам по 5 лв на битка, а вкарвам 0 от работа и 0.01 злато от роб. Сещаш ли се колко печеля? 4,98. Само че понеже "мисля само за собственото си благо" и "за другите не ми пука", затова се съгласявам с теб. Пускайте 10лв бонус за битка.


А моя план за развитие е да се изнесат всички българи от БГ и да не работят на мангала. Да останат 4-5 човека които ще работят само в БГ фирми, и джипсито ще се изнесе. А младите играчи да идват тука в румъния и да правят пари, а не да хранят джипсито.
А твоя план е да има супер мн играчи в БГ, които да работят на джипсито, защото 1 - има повече пари от нас и може да си позволи всякакви заплати и 2 - нашите фирми нямат достатъчно места да поберат всички желаещи да работят.

Затова сега (щом не те интересува миналото) най-добрия вариант с БГ играчите е да дойдат в румъния.

П.С. Щом не смяташ да отваряш фирми в София, това само ми потвърждава тезата, че ти не смяташ да вкараш пари в играта, а ще чакаш удобен момент (след 1 година) да се върне някоя територия. Т.е. колкото по-дълго време бонуса за битка е 10лв, толкова по-добре за теб. Щото просто няма откъде другаде да дойдат пари за фирма. Също така виждам алчността в лицето ти, като си миеш ръцете с "другите БГ играчи". Кои са тия другите. Струва ми се че тези които сме в чата и може би още 1-2ма сме БГ играчите. Ти за кои БГ играчи говориш? За призраците ли? дето се регистрират и после ги няма никакви?
Аз защо не се отказах на първия ден - Защото съм такъв, искам да разбирам и да научавам. Има хора на които ако тортата им не е нарязана няма и да хапнат. Така че не можеш да виниш Венци затова че някой иска да се регистрира и веднага да е милионер. НЯМА КАК ДА СТАНЕ!
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

Референдум - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Референдум   Референдум - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 9:55 am

успокой се малко да не си докараш виртуален инфаркт и мисли преди да пишеш. никъде не съм казвал бонуса да е 10 лева, и това може да стане но не сега. венцито го вдигна на 10 и какво стана? ей затова ти казвам че няма никаква стратегия за играта тоя човек. хората се регистрират и махат защото като влезнат и видят че нищо не става се махат. има и такива които се задържат повече но в крайна сметка и те се отказват. играта е направена така че да се развиваш без да вкарваш пари. ти като имаш излишни вкарвай, никой не те е спрял. и не аз ти преча на играта с думите си, а венци с управлението си защото думите в крайна сметка са мои а делата негови. можеш да видиш колко са активните играчи по това колко хора са гласували на последните избори. хората намаляват и си заминават. теб като не те вълнува какво става в българия си стой в румъния и си цъкай там Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Референдум - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Референдум   Референдум - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Референдум
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Закони и всичко свързано с тях-
Идете на: