anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Апел за взимопомощ!

Go down 
АвторСъобщение
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Апел за взимопомощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Апел за взимопомощ!   Апел за взимопомощ! Icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:20 pm

Току що пуснах закон за битките на 3 лева.Както знаете джипсито е блокирал икономиката с прекалено високи цени.Вече има доста направени фирми.Някой от тях и оборудвани,но има и такива които са без машини за сега.Налага се да се купуват 2 звезди които са от държавния резерв.Така че парите от тях ще влязат в хазната,от където идват и бонусите.По-долу ще напиша кой и каква фирма е приготвил,а вас ще ви помоля да се свържете с когото си изберете и под формата на заем,част от акциите или просто като дарите да ги подпомогнете за да можем на 4-5-ти като се ресетнат ресурсите да имат готовност да започнат веднага да работят.Преди нашия любим паша да е източил повечето от и без това оскъдните ресурси.Разбира се няма как да се задължи никой,оставям на вас как да процедирате.

alexich - дърво и желязо
kreyze - месо(кожа) с една фирма може да произвежда и двете само му трябват 2 лиценза.
100iko - грозде
vanscrew - вино
Аз имам за инструменти,хляб и внос,но двете са оборудвани вече,а за другата ще трябва да си направя.Така че за момента който има желание да помогне да се свърже с горните 4-ма.
И ако някой има нещо за което не знам,нека напише каква е фирмата за да го добавя.
Надявам се поне една малка част от спечеленото от по-високия бонус да го заделите за общото благо и заработи нормално държавата.Ако другият месец можем да си купим с 2 дневни заплати поне една бутилка вино или със заплата хляб и нещичко да остане мисля че ще е добре за всички .
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Апел за взимопомощ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел за взимопомощ!   Апел за взимопомощ! Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:29 pm

Благодаря на всички които помогнаха,може да е с малко но заедно пуснахме няколко фирми които вдигнаха значително заплатите.Надявам се и занапред да поставяте общото пред личното,така в по-дългосрочен план се оказва че се печели повече отколкото сега и на момента.
Върнете се в началото Go down
 
Апел за взимопомощ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Закони и всичко свързано с тях-
Идете на: