anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 летър ту ду президент

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:26 pm

господин президент като за начало да ви поздравя с една много добра песен на Тупак (темата)
наблюдавах малко за какво става въпрос и лично за себе си стигнах до следния извод... тръбиш навсякъде, че правиш всичко за доброто на държавата (това може и да е така в твоята реалност но не и в нашата)
стана президент и си оправи играта набързо, лошо няма все пак всеки за това се бори както може ама прекаляваш малко или много. правиш всичко за да ти е изгодно на теб. това последното с 10 лева за победа можеше отдавна да го направиш дори и за по малко пари както искаха и други хора ама ти трябваше първо уелнеса да си оправиш нали. Какво ти пречеше бонуса преди време да го пуснеш на 3-4 лева за по-дълго време вместо сега 10 за и аз не знам колко? и в двата случая се получава това което си описал за 10-те лева с единствената разлика че сега ще се нагушиш ти. Нали се сещаш, че като дойде следващия президент и законите не са в твоя полза и няма да има как да си ги нагласяш ти ще пишеш по форумите. Не знам колко време ти остава, но мисля че все пак може да промениш нещата в положителен аспект за всички, а не само за себе си. Мерси за вниманието и весело ти Smile
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:47 pm

Аз здравето мога да си го държа високо винаги когато си поискам.Целта е тези които не могат да го направят веднъж за 24 часа.Защото при 2-3-4 лева трябва да се поддържа постоянно високо здраве,за да се спечели.А не всеки може.Бяхме на 2,20 ти колко спечели от това?Явно си мислиш че си на голяма далавера,като работиш за жълти стотинки.Работи за по няма и левче и се чуди как да си купиш здраве за 21 лева примерно.Всеки си решава какво да прави с живота си,реален или виртуален.
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeПет Май 27, 2011 8:29 am

Защо не вземеш да мислиш малко в дългосрочен план Smile с тия 10 лева сега какво мислиш ще стане?!? хората ще фалират. хазната ще се изпразни и тия 2-3-4 лева които можеше да ги има ще станат да кажем 0,10 лева. Гледам на места обесняваш нещата и явно ги разбираш ама ако вложиш и ум в цялата работа ще е перфектно. Колкото до уелнеса ти... качи го за няколко дни и тогава пусна максимум бонус от 10 лева. иначе да стабилно си го поддържаше на 10 Smile
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeПет Май 27, 2011 8:41 am

Явно отдавна не си ме наглеждал Smile
Ок,следващия път ще го пусна на 2-3 лева и няколко човека ще си обираме парсата,а другите ако искат нека си се бият за 20 стотинки,а може и направо да вдигна бонуса за директни и да си тръпна всичко сам,както мислеше да прави Девела.Плакахте за по-големи бонуси защото хазната била пълна,пуснахме ги пак не ви харесва.Трябваше да вдигнем бонуса за работа ли,както искаше джипсито?Да му работим без пари,а държавата да плаща заплатите.
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:08 am

Smile човек не се заблуждавай че си пиша ей така за спорта или да си правя гимнастика на пръстите Smile
караш ме сега като в детската градина да обяснявам... по цял ден съм на компа и постоянно се бия и имам наблюдение върху играчите. Точно теб последно те победих преди 3-4 дена (не помня точно ама ако държиш ще си погледна историята) и живота ти беше на 10% както и преди това. Повтарям се ама няма начин... вдигна си живота и вдигна и бонуса. Щеше да го вдигнеш и повече ако можеше. Точно в момента с тоя бонус печелят няколко човека, а другите ако се замислиш печелят мизерия. Дано не се излъжат да инвестират във вино и храна че ако не се задържи тоя бонус според мен ще загубят доста. С тоя бонус казваш дайте отведнъж да забогатеем което ще е възможно за нормалните играчи само ако се задържи доста дълго време което е невъзможно и ти го знаеш много добре. Ако бонуса е да кажем 3 лева и е постоянен което е напълно възможно (а ако не е обясни ми защо) и да кажем сега се регваш ще ти отнеме максимум месец да събереш достатъчно пари и злато които да обърнеш във вино и храна за да достигнеш спокойно живот на 100%. когато стигнеш там ще даваш само по 25 лева за вино които лесно ще избиваш с 10 битки на ден а и ще си на печалба. Отделно ще имаш приход от всеки продаден роб. По този прост и елементарен начин хората ще се развиват и ще има пари и за държавата и за играчите. Така след време ще може да се купим оръжие и лека по-лека да си връщаме и загубените райони. А ти с тия 10лева бонус в момента в дългосрочен план ни връщаш назад. След време ще имаш възможност да го направиш спокойно 10 лева ама не и сега. Сега да ти обясня моето виждане за другите бонуси... за директни роби не е нужно да е висок за да насърчиш хората да канят нови играчи. Направи останалите бонуси нормални и стабилни за да могат новите играчи да останат а не да се отказват на първата седмица. Какъв е смисъла от неактивни играчи?!? Най-важен ти е бонуса за битка, а останалите могат постепенно да се вдигат в зависимост от това кой е по важен. Тук ти ще трябва да помислиш малко Smile От фирми и данъци не разбирам и за това няма да коментирам ама от това което чета май и там нещо не ти се получават нещата. Много е глупаво да кажеш или да се оправдаеш с този преди теб. Това само показва, че си в грешка ама или не го осъзнаваш или си много нагъл. Ако наистина работеше за държавата а не за себе си щеше да кажеш... Аз направих еди какво си и ето доказателство за положителният му ефект. Извода от всичко е, че може да се нагушиш с трохи за един мандат или да ядеш хляб много мандати ако ме разбираш Smile
Пак ти казвам... имаш време и възможност да обърнеш нещата в твой плюс. Избора е изцяло в твоите ръце Smile
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:32 am

Току що видях, че се гласува бонуса да падне от 10 на 1,30 Smile
Бравоооооооо... нямам думи просто No
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeПет Май 27, 2011 4:42 pm

запитването е от преди повече от 15 часа, като цяло идеята бе да е за 1 ден.
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeПет Май 27, 2011 5:49 pm

и какъв беше смисъла от цялата работа Smile
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeПет Май 27, 2011 7:39 pm

След първото ти изречение и спрях да чета.Блокиран съм от над 2 месеца,така че няма как никой да ме е атакувал през това време.Май играеш друга игра Wink
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 6:43 am

Даам за това си прав, тук грешката е моя и си признавам за разлика от теб Smile
Но това не променя факта, че всичко останало което съм написал е вярно. Явно нищо няма да промениш. Надявам се някой слънчев ден президент да стане човек който действително ще направи нещо хубаво за тая държава и за всички
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





летър ту ду президент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: летър ту ду президент   летър ту ду президент Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
летър ту ду президент
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Да ни е честит новия президент

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Президент- въпроси, препоръки, предложения-
Идете на: