anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ПЪлната хазна

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:31 pm

Понеже колкото е по-пълна хазната,толкова по-голям трън е в очите на доста хора днес напусках доста закони.
Едните са за смъкване на таксите на 0.01.Щяха да са толкова за всичко,но понеже някой е пуснал за половината неща вече,те ще чакат.Другият е за таксите за акциите.Дано този път наистина има сериозна договорка за фирми,а не да се окаже че пак е едно голямо мотане.
И третия е за битките.Пуснах го на 10лева.Мислех да е повече,но това е максимума който позволява.За сега не съм гласувал по него и ако повечето гласове са против и аз ще ги подкрепя.Ако се приеме след като влезе в сила ще пусна нов за 1,3.Така че евентуално ще е валиден 24 часа.Каква ми е идеята:Така тези пари ще влязат в хората и при надутите цени за машини,особенно тези за суровините.На джипси са 700-900 лева за 1 звезда,а от резерва са по 1000 за 2,така че по-добре да се използват левовете да се купят държавните ще имат 2 пъти по-дълъг живот,а парите пак ще се приберат в хазната.Един вид безлихвен заем от държавата Smile
Знам че поне половената няма да се използват за това,но все ще е някъква помощ за тези който наистина искат да подкараме икономиката а не да се въртим в омагйосан кръг.Колкото и да ми се искаше да пообезценим лева,а от там и да са по-достъпни стоките няма как да стане.Вкарват се евро за фирми,печели се злато от продажба на роби и акции,левът все повече ще поскъпва.Има около 100 злато в хазната,ще помоля никой да не ги обръща сега.Това ще ни е резерва ако се окаже че при този бонус парите свършат.Така ще имаме около 2000 след като се смъкне и стане нормален.
Надявам се най-после да се получи нещо като дискусия и обсъждане с аргументи.Аз ще гласувам чак утре вечер,така че се надявам до тогава тук и в чата да са се изказали възможно най-много мнения.
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:43 pm

За свалянето на таксите съм ЗА с две ръце а до това да раздадем малко пари от бонуса за битки лошо няма, така или иначе после ще отидат в други ръце.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:49 pm

Ако направим както правят другаде.Да вдигнат бонуса за директни,парите отиват в един двама.Така ще се разпределят между максимум хора,а кой как ще ги използва си решава сам.Може да дръпне временно малко напред,а може да ги вложи и освен да спечели повече да помогне на всички.Въпрос на гледна точка и начин на мислене.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:33 am

Довечера като го смъкваме имаме 2 варианта:Да падне на 1.40 както беше или понеже робите се продават на 0.04-0.05 напоследък да вдигнем таксата за продажба на 0.02 и бонуса на 2.20.Кое предпочитате?
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:57 am

По-добре такстата за продажба да не я бараме
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 5:46 am

Хазната е - 1000 лв. За два дена и то само от 3 лв бонус за битките. Не мога да видя причината защо и златото в хазната е с 25 по-малко но сигурно и това си има обяснение.
Върнете се в началото Go down
BlitzGeneral
new
new



Брой мнения : 6
Join date : 27.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 6:16 am

Така е защото, останалите БГ-територи са предзети от чужди играчи. Всеки ден те точат от БГ-хазната и зимат злато и БГ-левове
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 10:55 am

Така е . Като се изключат чужденците другия основен източвач на хазната между другото си ти Wink така че мисля че е крайно времв да почваме да произвеждаме оръжие.
Върнете се в началото Go down
BlitzGeneral
new
new



Брой мнения : 6
Join date : 27.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 11:31 am

Нещо, не ти сващам намека ?
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:29 am

Не си го слагай при сърце.
Тука се правя на борсов играч и то се оказа че стана за сега ще видим как е с врвмето. Prodadoh zkatoto na dyrvawata целта ми е :
1. Да е по-нисък обменния курс.
2. Да видя дали може .

Приемам критики и планове за по нататъшна игра с държавни средства Smile
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 9:55 am

От месец и тук и в чата говорим че трябва да задържим лева по-евтин за да се отворят по-лесно фирмите и да има повече работа.Не можа ли да изчакаш още седмица или поне да споделиш какво мислиш да правиш?Или да го духат тези дето вкарват и осигуряват работа,важното е да си дръпнем някоя стотинка повече
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 11:12 am

И аз и ти знаем, че това което направих е правилно за огромна част от играчите. И само ще им помогне. Да съберат злато на по-добър курс. Като гледам скороста с която се покачва курса за 3 часа до довечера ще е на сутрешните си стойности. Т.е. Работодателите не са загубили нищо, даже напротив ще има на кого да продават продукция понеже народа ще има някой лев. Оп грешка продукция за крайни клиенти за момента няма само производство на суровини, но като се изключи желязото и малко дърво което е останало суровини също няма значи и работодателите (българските ) за този месец са изчерпили работата по ресурса, а обясни ми защо тогава вдигаме бонуса за работа??? И намаляваме този за битки. За 3 часа са влезли в хазната 0.50 злато от роби това е по-вече от 10лева. А колко влизат от работа на ден??? Е ти ми кажи за държавата кое е по-насметка???
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 11:28 am

Ще трябват поне 2 седмици да се върне курса пак там.А колкото до работата предложих да се работи с предимство на българските оферти за да се добият повече ресурси и да има и какво да се произвежда след това,но кой да чака.Сега 90% от ресурса пак е в Джипси и след седмица ще се работи на 0.50 пак.Тогава може и пак да падне бонуса за работа.Но до тогава ще е колкото се докарва от работа.В хазната от битки са влезли около 0.60 злато,а излязоха към 200 лева.С тази скорост още колко време ще има нещо в нея?
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 12:17 pm

Чакай сега. При положение, че почти всички ресурси са изчерпани освен желязото и дървото и при положение, че всеки от нас се е старал да работи за бг фирма и е избягвал удачни оферти по време и е губил часове от към чакане и не спане и ти ми изцепваш, че видиш ли 90% от ресурса пак не са в български ръце. И сега ще вземеш да кажеш, че обмена на резерва е виновен за това Wink
Приемам забележката, че за обмена трябваше да предупредя.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 1:10 pm

Ти може да си чакал и подбирал,но мнозинството не го правеха.Сега с алексич се мъчим с минималните места да поддържаме заплатите,но и те като свършат ще се върнем пак на малките надници.А за обмена не е виновен за нищо,остана само фирмата за вино да се пусне другата седмица,но ако трябва ще се понабутам малко с цената на машината само и само да заработи и да се появи и малко вино на нормални цени.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПЪлната хазна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПЪлната хазна   ПЪлната хазна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПЪлната хазна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Закони и всичко свързано с тях-
Идете на: