anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бонус за битка

Go down 
+2
kreyze
vencivtg
6 posters
АвторСъобщение
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 10:48 am

Мисля днес да пусна закон този бонус да се вдигне на 2.20.
Идеята ми е следната:В хазната има доста средства и можем да си позволим да даваме по-висок бонус докато падне на около 3000,тогава ще го намалим пак на 1.4-1.5.Така половината от средствата ще се разделят между повече хора,а и ще доведе до леко поевтиняване на лева.След като се налага да отваряме нови фирми,това ще ни е от полза при закупуването на машини за тях.Първоначалната ми идея беше доста по-различна,но нито имаме достатъчно средства в бюджета,нито ефекта щеше да е достатъчно голям.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:27 pm

набързо се събраха достатъчно гласове,дали ще е така и при намаляването Wink
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:53 pm

Останаха доста пари и след 24 часовия бой.Да го вдигнем ли на 3 лева докато останат около 2000 и резерва от евро и злато или да направим още един 24 часов маратон?
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeПон Май 30, 2011 3:04 pm

Аз мисля, че е по добре на е на 3лв.
Върнете се в началото Go down
alexich
new
new



Брой мнения : 16
Join date : 30.04.2011

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeПон Май 30, 2011 8:03 pm

Аз мисля че по- добрия вариант е да пуснем 24 часовия модел. Не вярвам да има повече от 10 активни игарачи със здраве над 85 че да се притесняваме а и по този на4ин мисля че повечето играчи ще гледат да си вдигнат здравето за мах бонус. А в цифри ще изглежда нещо от сорта: При здраве от 100% за час = 30лв. Ако имаме 10 активисти, за един час ще им се изплатят 300лв. В най- лошия случай 24 часов бой при постоянно здраве от 99% (което няма как да се случи) от хазната ще излязат около 7200. Дори и при този най-лош вариант в хазната ще останат около 1400лв. Но аз предвиждам 4е от хазната ще се усвоят не повече от 1500-2000лв. Така 4е аз съм за 24 часа. За да можем да сме конкурентно способни на Gipsy-то ще трябва доста да се потрудим.Няма как да осигурим толкова работни места в нашите фирми. Е ако сме найстина 15-тина активни ще му оставим малка 4аст от работните места.
Така 4е колкото пове4е играчи успеят да създадат фирми, толкова по-реален шанс има да успеем в начинанието.
Върнете се в началото Go down
kalgoros
new
new



Брой мнения : 4
Join date : 30.04.2011

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeВто Май 31, 2011 7:10 am

Аз мисля че 3 лв. за по дълго време е по добрият вариант. Според мен така и хората които сега влизат по рядко и не са толкова активни ще разберат че има раздвижване .
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 8:36 am

Абсолютно подкрепям Калгарос, имаме нужда от активни играчи, които ще се задъжат, а не да се отказват на първата седмица...
Върнете се в началото Go down
svetli1234
new
new
svetli1234


Брой мнения : 34
Join date : 26.05.2011
Age : 39

Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 8:50 am

texaseca написа:
Абсолютно подкрепям Калгарос, имаме нужда от активни играчи, които ще се задъжат, а не да се отказват на първата седмица...

Аз откога го повтарям това ама никой не ме отразява Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бонус за битка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бонус за битка   Бонус за битка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бонус за битка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Закони и всичко свързано с тях-
Идете на: