anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Работна заплата

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:13 pm

Постигна се временен консенсус относно работните заплати. Стигна се до решението заплатите да бъдат вдигнати първоначално до 0.50 а таксите за внос износ да се намалят. В момента повечето такси износ са около 0.01 ,но внос са 100 затова в следващите дни заплатите ще се вдигат с 10-15% а митата ще падат докато не се стигне до една нормална работна заплата.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:19 pm

Малко се пообърка от преговорите Smile
Тези за износ са 100% и ще падат с по 20 през 2-3 дни,ако се вдигат и заплатите с минимум 10%.Тези за внос са пуснати на минимума и ще останат такива поне през този месец
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:28 pm

vencivtg написа:
Малко се пообърка от преговорите Smile
Тези за износ са 100% и ще падат с по 20 през 2-3 дни,ако се вдигат и заплатите с минимум 10%.Тези за внос са пуснати на минимума и ще останат такива поне през този месец

да де, това имах предвид Embarassed позаспах пред компютъра и затова обърках Embarassed
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:31 pm

Поздравления за работата която свърши!!!
Дано и до края да се получи това което е договорено.
Върнете се в началото Go down
alexich
new
new



Брой мнения : 16
Join date : 30.04.2011

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:47 am

cheers
Върнете се в началото Go down
texaseca
new
new



Брой мнения : 31
Join date : 26.04.2011
Age : 44
Местожителство : София

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:45 am

cheers bounce bounce sunny sunny
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:02 pm

Май договорката беше нарушена преди да минат и 24 часа.Какво ще правим?Ще блокира ме ли отново икономиката или да покажем още веднъж добра воля и в неделя да смъкнем митата с още 20 пункта?При това отношение към нас аз съм за блокиране отново,но нека всеки си изкаже мнението и доводите.
kreyze,би ли казал точно какво договори вчера?
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 1:33 am

Идеята беше да смъкнем митата внос/износ на 0.01 в сделката не беше споменато преждевременно смъкване с 20%, а моментално.GipsyK видя това и не го одобри, след което виждате какъв е извода, той пак свали заплатите. Същото това нещо ти обясних и на теб vencivtg, но ти не го прие и приложи горе споменатото. Следват нови преговори, който най-вероятно ще са или смъкваме митата внос/износ на 0.01 на 1 път или няма никаква сделка. Аз съм за смъкването им.
Върнете се в началото Go down
kalgoros
new
new



Брой мнения : 4
Join date : 30.04.2011

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 9:01 am

Аз съм против смъкването на митата до 0.01
1. За да се развива държавата трябва да има постъпления в бюджета. Мита от порядъка на 10-15 % са напълно нормални според мен.
2. Смъкване на митата на суровините е напълно недопустимо и без това са в ограничени количества.
3. По неговата логика за да имаме заплати от 0.50 лв. да вземем да го освободим от данъци и мита и това е а пък тои ако е така добър да ни плаща за по един хляб на ден.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 9:06 am

Този или е нагъл или ние нещо не можем да се разберем с него.Когато митата бяха 0.01,заплатите гонеха 2 лева.Той какво иска да му ги смъкнем пак,а да дава по 50 стотинки?
Няма да стане.Искаше постепенно вдигане на заплатите,ок и ние почнахме постепенно намаление на данъците.
Единственото решение е нови фирми,след като се увърта и не продава неговите при положение че е договорил част от тях.Тези цигански номера вече ми писнаха.
Следващата седмица ще изчакам да видя на къде ще тръгнат нещата и ако трябва ще пусна 2 фирми,а и другите ако не са се споразумели с него ще ги помоля да пуснат нови.Пък да си ги вре тези където иска.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Работна заплата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работна заплата   Работна заплата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Работна заплата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Закони и всичко свързано с тях-
Идете на: