anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Не забравяйте да гласувате за вашия кандидат президент!
anno1777.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anno1777.bulgarianforum.net/


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 законопредложения

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
alexich
new
new



Брой мнения : 16
Join date : 30.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 6:08 am

На вниманието на колегите конгресмени! Това смятам да предложа за обсъждане днес.

Personal Income Tax без промяна 5%;
Complete Profile Bonus без промяна;
Won Fight Bonus да се промени от 0,25 на 1,20;
Bonus 5 Worked Days да се промени от 5,00 на 1,00 (така няма да има стилул за работа);
Bonus Direct Slaves да се промени от 0,01 на 1,00 (стимул за повече битки);
Bonus Permanent Slaves да се промени от 0,50 на 0,40 (избягване на създаване на "призраци");
Population Indebt Level без промяна 100%
Maximum allowed credit in National Currency без промяна 100%
Wage Tax да се промени от 0,50% на 0,80% (обесмисляне желаението за работа)
Government Wages да се промени на 2,00-3,00;
Unblocked slaves transaction tax без промяна 0,01;
Currency exchange tax да се промени от 5,00 на 4,00;
Permanent slaves transaction tax без промяна 0,01;
Blocked slaves transaction tax без промяна 1,00;
Shares Tax да се промени от 1,00 на 0,01;
Lottery Ticket Duty да се промени от 1,00 на 0,20;
Weapons Tax да се промени от 100,00 на 50,00.

Ами май за сега е това. Нека всеки сподели мнението си за да не се полу4ават издънки. Колкото по-скоро се обсъдят предложенията, толкова по-добре за всички. Дано се получи дискусия.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:24 am

Won Fight Bonus - като за начало нека е 1 лев,ако постъпленията са повече от разходите може да се мисли за повече.
Bonus Direct Slaves - вдигне ли се няма да е стимул за повече битки,а за задържане на робите и не продаването им.Ако искаме да точим хазната да го направим направо 5 лева,както Девела и след 2 дена няма да има значение какви са бонусите.Просто няма да има пари за раздаване Wink
Wage Tax - 50% е максимума,повече не може.
Government Wages - за това вече писах в другата тема,максимум 2 лева.
Currency exchange tax - смъкване на 1%.
С другите неща съм съгласен.Отделно трябва да се смъкне данъка върху стоките от 100 на 5%.Ако не доведе до вдигане на заплатите,ще се наложи отново да блокираме икономиката.Ако се стигне до поне 0.50/час,вече ще се види имали смисъл от по-голямо намаление защото това си е вид ДДС и ще се калкулира в крайната цена на стоката.
Върнете се в началото Go down
kalgoros
new
new



Брой мнения : 4
Join date : 30.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 1:57 pm

Абсолютно съм съгласен с Венци.
От бонусите само този за битка трябва да се вдигне на 1 лв.
За произвежданите продукти като вино,хартия,инструменти,транспорт,тъкани,храни,дрехи и оръжия данъка да падне на 5% митото за внос да стане 10% а митото за износ да стане 80%
За суровините като дърво,грозде,желязо,месо и памук данъка да стане 1% митото за внос да стане 2% а митото за износ да е 100%
За заплатите на правителството ще кажа само че при 5 лв. ще се възстанови сумата от 5 злато която всеки е внесъл. Но за това както решите аз нямам проблем с този закон.
Според мен това са мерките за раздвижване на икономиката.

Надявам се всеки да си каже мнението за тези мои предложения.
Върнете се в началото Go down
alexich
new
new



Брой мнения : 16
Join date : 30.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 4:07 pm

Ами аз ли4но съм съгласен с твоите предложения за таксите kalgoros. За заплатите какво да кажа? Мен ли4но не ме устроиват 2лв. а 5 е прили4на сума при която има 100% възвръщаемост на таксата за избори, но при полужение 4е всичко което правим в момента е за благото на Родината няма проблеми. Дали в о4ите на другите ще сме патриоти? Или идиоти? Времето ще покаже. Няма проблеми. Само не ми стана ясно кой ще предложи "таксите", че аз в4ера така се умотах ....че направо се уаках. Аз пускам горепосо4ените от мен без заплатите. Там вие предложете. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
alexich
new
new



Брой мнения : 16
Join date : 30.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 4:51 pm

някои да предложи сваляне на таксата за 5 работни дни от 5.00 на 1.00 4е аз си изгърмях патроните Sad
Върнете се в началото Go down
kreyze
Admin
Admin
kreyze


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2011
Age : 31
Местожителство : Varna

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 5:45 pm

kalgoros написа:
Абсолютно съм съгласен с Венци.
От бонусите само този за битка трябва да се вдигне на 1 лв.
За произвежданите продукти като вино,хартия,инструменти,транспорт,тъкани,храни,дрехи и оръжия данъка да падне на 5% митото за внос да стане 10% а митото за износ да стане 80%

Мисля, че митото за внос и таксите за дрехи и оръжия трябва да са по-малки- 1-2%
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:58 pm

За мен всички вносни мита трябва да си минимални.В момента няма стоки на пазара или по-скоро са прекалено скъпи.Ако се излъже някой да внася и да продава на поносими цени няма лошо.
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:17 pm

Сега мисля да пусна всичко за което говорихме,така че ще ви помоля да не пускате и вие и да се дублираме и блокираме
Върнете се в началото Go down
vencivtg
player
player



Брой мнения : 71
Join date : 28.04.2011

законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:27 pm

В общи линии ги напусках,някъде ми даде и грешки,но ще видим утре какво съм пропуснал
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





законопредложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: законопредложения   законопредложения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
законопредложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
anno1777.bulgarianforum.net/ :: Закони и всичко свързано с тях-
Идете на: